• تلفن : 02144483009
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

واریان فارمد


واریان فارمد، تأسیس‌شده در سال 2010، یکی از 85 شرکت متعلق به GIG است. ما یکی از شرکت‌های دارویی پیشرو و به‌سرعت در حال رشد در زمینه مدیریت، تولید، توزیع و صادرات مواد دارویی فعال (APIs) و  FDFها در منطقه خاورمیانه هستیم. با توجه به داشتن امکانات تولیدی دارای مجوز GM، ما معتقدیم که می‌توانیم محصولاتی با تمرکز استراتژیک بر بهبود بهره‌وری از طریق هزینه پایین و کیفیت بالا، به مشتریان خود عرضه کنیم.

ما از زمان کشف دارو به همكاران خود از طریق كلینیك اجازه دسترسی به دانش فنی را می‌دهیم. این کلینیک از امکانات پلتفرمی درجه‌یک برای پرورش ایده‌ها و تبدیل آن‌ها به دارو برخوردار است.

تمرکز شرکت تجاری واریان فارمد بر تولید و تجاری‌سازی داروهای نوآورانه برند شده، و داروهای عمومی و بدون نسخه  (OTC) کیفیت بالا می‌باشد که در بسیاری از کشورها به بازار عرضه می‌شوند. GPI متعهد است تا دسترسی به خدمات درمانی را بالابرده و امکان بهره مندی مردم از زندگی بهتر یکی از اولویت‌های اصلی شرکت واریان فارمد است. با استفاده از نوآوری علمی و فراهم آوردن محصولات نوآوری شده برای بیماری های نادر، واریان فارمد موفق شده است تا در زندگی مردم تغییری ایجاد کند و همواره در تلاش برای بهبود این دستاورد جهت تسهیل دسترسی مردم به خدمات درمانی است.

Image

© 2019 کلیه حقوق این وب سایت نزد واریان فارمد محفوظ می باشد