• تلفن : 02144483009
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Zoledronic Acide


Image
Zol-Var  4 میلی‌گرم
اسید زولدرونیک


اسید زولدرونیک متعلق به خانواده‌ای از داروهاست که بیس فسفونات نامیده می‌شوند. اسید زولدرونیک به‌طور فزاینده‌ای در کودکان مبتلابه پوکی استخوان اولیه و ثانویه و همچنین جهت درمان میلوما، هیپرکلسمی و به‌علاوه برای بیماران مبتلابه متاستاز استخوانی در اثر تومورهای جامد مورداستفاده قرار می‌گیرد. از اسید زولدرونیک همچنین جهت جلوگیری یا به تأخیر انداختن عوارض ناشی از سرطان (به‌عنوان‌مثال شکستگی استخوان یا درد استخوان که نیاز به عمل جراحی یا رادیوتراپی دارد) که از انواع مختلف تومورها و میلوماهای متعدد به استخوان‌ها (متاستازهای استخوانی) گسترش می‌یابند، استفاده می‌شود.

موارد استفاده از: Zol-Var به‌طورمعمول جهت کاهش عوارض استخوانی و درد استخوانی ناشی از سرطان پستان مرحله پیشرفته که به استخوان گسترش‌یافته است، استفاده می‌شود. این اسید معمولاً همراه با داروهای شیمی‌درمانی دیگر تجویز می‌شود.

Zol-Var  4 میلی‌گرم
پوکی استخوان

درمان پوکی استخوان در زنان یائسه که در معرض خطر شکستگی قرار دارند، ازجمله افرادی که اخیراً دچار شکستگی جزئی لگن ران شده‌اند. درمان پوکی استخوان ناشی از درمان سیستمیک و بلندمدت با استفاده گلوکوکورتیکوئید در زنان یائسه که در معرض خطر شکستگی قرار دارند، درمان بیماری پاژه استخوان در بزرگ‌سالان. تحلیل استخوان ناشی از درمان با مهارکننده آروماتاز در زنان مبتلابه سرطان پستان (H+).Zol-Var 4mg
اختلال استخوان‌زایی (OL)


Zol-Var تأثیرات مفیدی در بیماران کودکان دارد.

پوکی استخوان اولیه: اختلال استخوان زایی(OL)، دیس اتونومی خانوادگی (FD).

پوکی استخوان ثانویه ناشی از بیماری‌های مزمن، GIO، پوکی استخوان ناشی از عدم تحرک، فلج مغزی DMD، آسیب نخاعی، بیماری کرون، اختلالات هایپرکلسمی، هایپرکلسمی ناشی از 1.25 دی هیدروکسی-ویتامین D، کلسیم بیش‌ازحد به دلیل تومور بدخیم و OH مرتبط با شیمی‌درمانی.
Zol-Var 4mg
مولتیپل میلوما


استفاده از اسید زولدرونیک جهت درمان مولتیپل میلوما و برای بیماران مبتلابه متاستازهای استخوانی ناشی از تومورهای جامد مورد تائید قرارگرفته است. برای سرطان پروستات، که مشول این تائید می‌شود، بیماران باید پس از قرار گرفتن تحت حداقل یک درمان هورمونی تا حدی بهبودیافته باشند. این دارو برای استفاده در کنار درمان آنتی نئوپلاستیک استاندارد تجویز می‌شود.Image

© 2019 کلیه حقوق این وب سایت نزد واریان فارمد محفوظ می باشد