• تلفن : 02144483009
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

امپاگلوکو


امپاگلوکو

قرص‌های امپاگلوکو

10 میلی‌گرم/25 میلی‌گرم

وقت آن است که سر از مسائل مهم درآوریم

کاهش قابل‌توجه درمرگ ناشی از بیماری قلبی عروقی برای بزرگ‌سالان مبتلابه دیابت نوع 2 و بیماری قلبی شناخته‌شده.

امپاگلوکو اولین قرص درمان دیابت نوع ۲ با قابلیت کاهش ریسک مرگ ناشی از بیماری قلبی است

درحالی‌که تمامی درمان‌های دیابت نوع 2 قند خون را پایین می‌آورند، امپاکلوگو اولین قرص درمان دیابت نوع 2 است که عملکردی فراتر از پایین آوردن A1C دارد و به‌علاوه آن مزیتی حیاتی برای قلب و عروق (CV) دارد.

در یک مطالعه 24 هفته‌ای با اضافه کردن امپاگلوگو به متفورمین میزان A1C پایین آمد، این ماده به برخی از افراد کمک کرد تا به A1C به میزان کمتر از 7٪ برسند - تقریباً 6 برابر بهتر از افرادی که متفورمین را به‌تنهایی مصرف می‌کنند (0.1٪ کاهش)

کاهش میزان قند خون ناشتا در افرادی که امپاگلوکو را به‌تنهایی مصرف می‌کنند هم میزان قند خون ناشتای آن‌ها به‌طور متوسط به همین میزان 19 یا 25 درجه (میلی‌گرم در روز) کاهش یافت (اندازه‌گیری قبل از صبحانه انجام‌شده است). *

کاهش وزن در بیماران مبتلابه دیابت نوع 2، امپاگلیفلوزین دفع گلوکز در ادرار را به میزان 78 گرم در روز افزایش می‌دهد و بنابراین این ماده با کاهش وزن همراه است. 1* افراد به‌طور متوسط 2-3٪ از وزن بدن خود را از دست دادند.

کاهش فشارخون هنگام استفاده به‌تنهایی یا به همراه متفورمین، امپالگلوکو همچنین در برخی از افراد به کاهش فشارخون سیستولیک آن‌ها (رقم بالایی هنگام خواندن فشارخون) کمی کمک کرد.

روش فعالیت

  • امپاگلیفلوزین با کاهش جذب مجدد گلوکز کلیوی، کنترل قند خون در بیماران مبتلابه دیابت نوع 2 را بهبود می‌بخشد.
  • MOA مستقل از عملکرد سلول‌های بتا و مسیر انسولین است، و این امر در کاهش ریسک ابتلا به هیپوگلیسمی نقش دارد.

به‌طور خوراکی با دوز یک‌بار در روز  دوز شروع امپاگلیفلوزین برای درمان دیابت میزان  10 میلی‌گرم و یک‌بار در روز برای تک درمانی و درمان ترکیبی اضافی با سایر داروها است.

امپاگلیفلوزین تولید انرژی قلبی را افزایش می‌دهد بینش تفسیری نوین درباره نارسایی قلبی مزایای مهارکننده‌های SGLT2

سوبود ورما، سونیا راوات، کیم هو، کوری ویج ،لیان ژانگ، هوی تئو، جان دیک، غلام آدین، گوین اودیت، اریک مایوکس، مایکل لرک، نیکولاس مارکس و گری لوپاشوک 2018


© 2019 کلیه حقوق این وب سایت نزد واریان فارمد محفوظ می باشد